Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością wysłuchamy Twoj opinii! Chętnie przyjmiemy słowa krytyki oraz pozytywne komentarze. Skontaktuj się z nami poprzez Facebooka, jeżeli jest to dla Ciebie prostszy sposób kontaktu. Tam również odpowiadamy w przeciągu kilku godzin.

Tutaj napisz do nas

Idealna dieta od A do Z

W wyniku zaostrzenia przepisów międzynarodowych, my także przygotowaliśmy nasze specjalne wytyczne dotyczące składu, z których jesteśmy szczególnie dumni! Wypróbuj nasze karmy i przekonaj się sam. Poznaj nas lepiej.

🌀 Więcej energii

Zawartość białka w naszych produktach jest dostosowana do potrzeb Twojego psa, tak aby nigdy nie cierpiał na jego niedobór w diecie. W zależności od trybu życia w naszych karmach ilość ta waha się między 18% i 36%.

👅 Utrzymanie czułości kubków smakowych

W przeciwieństwie do pewnej części producentów karmy dla psów, nie używamy sztucznych wzmacniaczy smaku. Dzięki temu kubki smakowe Twojego psa pozostaną pobudzone. Zawsze więc może zjeść soczyste, świeże smaczki, kiedy tylko ma na to ochotę.

🍎 Witaminy i minerały

W naszej karmie zawarte są wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego psa witaminy i minerały. Nie dodajemy witaminy C tylko dlatego, że brzmi to dobrze. Stosujemy wyłącznie takie składniki, które faktycznie są potrzebne Twojemu pupilowi.

⚕️ Pełna ochrona

Wizyta u weterynarza? Wyłącznie po to, aby na badaniach kontrolnych usłyszeć pochwałę zdrowia Twojego psa! Nasze karmy dostarczają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, by Twój pupil mógł się cieszyć doskonałym zdrowiem i samopoczuciem!

👩 Pełna swoboda

Masz na głowie pracę, dom, rodzinę – trudno przy tym ogarnąć jeszcze zbilansowanie zdrowej diety dla Twojego psa. Na szczęście już nie musisz się tym martwić! Z naszymi karmami masz pewność, że dieta Twojego psa jest odpowiednio zbilansowana i co za tym idzie, zdrowa.

🚚 Dostawa do domu

Dzięki współpracy z firmą kurierską InPost, możemy zaoferować dostawę wszystkich zamówień gdzie tylko zachcesz. Możesz zamówić paczkę do domu lub wybrać dostawę do punktu odbioru InPost.

Poznaj nas lepiej

Czasami na naszym blogu zamieszczamy psie wskazówki i porady. Są to wiadomości, które mogą zainteresować właścicieli psów. Nie zwlekaj i sam sprawdź!

Dostawa na następny dzień

Jeżeli zamówienie złożysz do południa, zawartość zamówionej paczki może wylądować w misce Twojego psa już następnego dnia. Pamiętaj, że dostarczamy do wszystkich miejscowości w Polsce!

Składniki premium

Składniki wszystkich naszych karm pochodzą od sprawdzonych rolników. Dla nas bezpieczeństwo Twojego psa jest najważniejsze! Przekonaj się o tym sam!

Masz pytanie lub utknąłeś?

Napisz do nas na Facebooku lub zadzwoń.
Niezależnie zweryfikowany
1065 opinii