DOSTAWA I WARUNKI PŁATNOŚCI

Szybka dostawa do Twojego domu

Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas do godziny dwunastej, staramy się zrealizować tego samego dnia. W ten sposób zamówienie dotrze do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych!

Bezpieczna paczka

Każdą paczką zajmujemy się tak, jakby była ona naszą własną! Bardzo uważamy na to, aby dotarła do Ciebie w całości i bez żadnych uszkodzeń.

Darmowa dostawa do domu

Bez względu na ilość i wartość dostarczamy wszystkie paczki do Twojego domu za darmo! Nie ma znaczenia, czy kupujesz 1 kg karmy dla psa, czy 20 kg. Dostarczymy je wszystkie za DARMO.

DOSTAWA DO DOMU NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!

Zamówione przez Ciebie produkty zostaną dostarczone wybraną formą dostawy maksymalnie w ciągu 5 dni, licząc od dnia złożenia zamówienia. Zaznaczamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienie wynikłe ze strony naszego partnera logistycznego. Możesz poprosić o dostarczenie paczki do miejsca pracy lub do mieszkania, w dni robocze od godziny 9:00 do godziny 17:00.

Proponujemy, abyś podał takie miejsce dostawy, pod którym kurier z łatwością pomiędzy godziną 9:00 a 17:00 zastanie Ciebie, lub osobę upoważnioną do odbioru przesyłki. Jeśli wybierzesz płatność za pobraniem, pamiętaj, żeby w przypadku jeśli nie możesz odebrać paczki osobiście zadbać o to, aby osoba upoważniona posiadała odpowiednią kwotę w celu opłacenia zamówienia. W czasie dokonywania zakupów możesz w rubryce uwagi wpisać dane związane z dostawą (np. domofon, portiernia, osoba upoważniona, itp.). Jeśli napotkasz problemy w związku z dostawą, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta naszej firmy kurierskiej. Otrzymasz kod do śledzenia paczki, aby uzyskać dokładne informacje o tym, gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka.

W każdym wypadku firma GLS / DPD zajmie się dostarczeniem Twojej paczki do domu lub do wybranego punktu Pickup. Koszt dostawy wynosi 0zł (w przypadku dostawy do Punktu Pickup) oraz 0zł (w przypadku dostawy paczki przez GLS / DPD do domu). Bez względu na ilość i wartość dostarczamy wszystkie paczki do Twojego domu za darmo.

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PŁATNICZĄ U KURIERA (PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM)

Równowartość zamówienia płacisz kurierowi GLS / DPD dostarczającemu Ci paczkę. Wtedy otrzymasz takie potwierdzenie zapłaty oraz odbioru paczki. Natomiast w przypadku Punktu Pickup za paczkę możesz zapłacić u naszych partnerów GLS / DPD.

OPŁATA ONLINE STRIPE

Jeżeli wybierzesz tę opcję, płatność zostanie dokonana za pośrednictwem bezpiecznego, uznanego powszechnie systemu płatności Stripe, posiadającego wszystkiego potrzebne certyfikaty. W tym przypadku za zamówienie możesz zapłacić przez Internet, używając karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro lub American Express.

MASZ DALSZE PYTANIA?

Skontaktuj się z nami w poniższy sposób:

Drogą mailową: witaj@cricksydog.pl

Niezależnie zweryfikowany
1036 opinii