DOSTAWA I WARUNKI PŁATNOŚCI

Szybka dostawa do domu

Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas do dwunastej staramy się zrealizować jeszcze tego samego dnia. W ten sposób zapewniamy dostawę już następnego dnia!

Dokładne opakowanie

Każdą paczką zajmujemy się tak, jakby była ona naszą własną! Bardzo uważamy na to, aby dotarła w całości.

Bezpłatna dostawa

Każde zamówienie, którego wartość przekroczy 150 zł dostarczamy bezpłatnie! Paczki dostarcza firma kurierska InPost.

Bezpieczny przewóż ciężkich przesyłek

Jeśli łączna waga Twojego zamówienia przekroczy 10 kg, wtedy niezależnie od ceny dostarczymy Ci go bezpłatnie.

DOSTAWA DO DOMU NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!

Produkty znajdujące się na stronie i stanowiące przedmiot oferty zostaną dostarczone w sposób określony przez Ciebie, max. w ciągu 5 dni licząc od złożenia zamówienia. Za ewentualne opóźnienie naszego partnera logistycznego nie ponosimy odpowiedzialności. Możesz poprosić o dostarczenie paczki do miejsca pracy lub do mieszkania, w dni robocze od godziny 9:00 do godziny 17:00.

Proponujemy, abyś podał takie miejsce dostawy, pod którym kurier z łatwością Cię zastanię lub osobę upoważnioną przez Ciebie, pomiędzy godziną 9:00 a 17:00. Jeśli wybierzesz płatność za pobraniem, to w przypadku jeśli nie Ty odbierasz paczkę zadbaj o to, aby osoba upoważniona posiadała odpowiednią kwotę w celu wyrównania rachunku. W czasie składania zamówienia możesz w rubryce uwagi wpisać dane związane z dostawą (np. domofon, portiernia, osoba upoważniona, itp.). Jeśli napotkasz problemy w związku z dostawą, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta naszej firmy kurierskiej, otrzymasz kod do śledzenia paczki, aby uzyskać dokładne informacje na temat przesyłki.

W każdym wypadku firma InPost zajmie się dostarczeniem Twojej paczki do domu lub do wybranego punktu Pickup. Koszt dostawy wynosi 7,90 (w przypadku dostawy do Punktu Pickup) oraz 9,90 (w przypadku dostawy paczki przez InPost do domu).Natomiast przy zamówieniu o wartości większej niż 150 dostawa jest bezpłatna.

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PŁATNICZĄ U KURIERA (PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM)

Równowartość zamówienia płacisz kurierowi InPost dostarczającemu Ci paczkę. Wtedy otrzymasz takie potwierdzenie, które potwierdza odbiór paczki i fakt zapłaty za nią. Natomiast w przypadku Punktu Pickup za paczkę możesz zapłacić u naszych partnerów InPost, z którymi mamy umowę.

OPŁATA ONLINE PAYU

Jeżeli wybierzesz tą opcję, płatność zostanie dokonana za pośrednictwem bezpiecznego, uznanego powszechnie systemu płatności PayU, posiadającego wszystkiego potrzebne certyfikaty, w tym wypadku za zamówienie możesz zapłacić przez internet za użyciem karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro lub American Express.

BEZPŁATNA DOSTAWA DO DOMU W PRZYPADKU ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI POWYŻEJ 150 

Na terenie całej Polski paczka zostanie dostarczona bezpłatnie, jeśli jej wartość przekroczy 150 zł. W tym przypadku również dostarczy ją kurier InPost, tak samo jak w przypadku paczek o wartości poniżej 150 zł.

MASZ DALSZE PYTANIA?

Skontaktuj się z nami w poniższy sposób:

Drogą mailową: witaj@cricksydog.pl