DOSTAWA I WARUNKI PŁATNOŚCI

Szybka dostawa do Twojego domu

Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas do godziny dwunastej staramy się zrealizować jeszcze tego samego dnia. W ten sposób zamówienie dotrze do Ciebie już następnego dnia!

Bezpieczna paczka

Każdą paczką zajmujemy się tak, jakby była ona naszą własną! Bardzo uważamy na to, aby dotarła do Ciebie w całości i bez żadnych uszkodzeń.

Bezpłatna dostawa

Każde zamówienie, którego wartość przekroczy 99,00 zł dostarczamy bezpłatnie! Paczki dostarcza firma kurierska InPost.

Duże zamówienia

Jeśli łączna waga Twojego zamówienia przekroczy 10 kg, wtedy niezależnie od jego wartości dostarczymy Ci je bezpłatnie.

DOSTAWA DO DOMU NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!

Zamówione przez Ciebie produkty zostaną dostarczone wybraną formą dostawy maksymalnie w ciągu 5 dni, licząc od dnia złożenia zamówienia. Zaznaczamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienie wynikłe ze strony naszego partnera logistycznego. Możesz poprosić o dostarczenie paczki do miejsca pracy lub do mieszkania, w dni robocze od godziny 9:00 do godziny 17:00.

Proponujemy, abyś podał takie miejsce dostawy, pod którym kurier z łatwością pomiędzy godziną 9:00 a 17:00 zastanie Ciebie, lub osobę upoważnioną do odbioru przesyłki. Jeśli wybierzesz płatność za pobraniem, pamiętaj, żeby w przypadku jeśli nie możesz odebrać paczki osobiście zadbać o to, aby osoba upoważniona posiadała odpowiednią kwotę w celu opłacenia zamówienia. W czasie dokonywania zakupów możesz w rubryce uwagi wpisać dane związane z dostawą (np. domofon, portiernia, osoba upoważniona, itp.). Jeśli napotkasz problemy w związku z dostawą, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta naszej firmy kurierskiej. Otrzymasz kod do śledzenia paczki, aby uzyskać dokładne informacje o tym, gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka.

W każdym wypadku firma InPost zajmie się dostarczeniem Twojej paczki do domu lub do wybranego punktu Pickup. Koszt dostawy wynosi 7,90zł (w przypadku dostawy do Punktu Pickup) oraz 9,90zł (w przypadku dostawy paczki przez InPost do domu).Natomiast przy zamówieniu o wartości większej niż 150 zł dostawa jest bezpłatna.

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PŁATNICZĄ U KURIERA (PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM)

Równowartość zamówienia płacisz kurierowi InPost dostarczającemu Ci paczkę. Wtedy otrzymasz takie potwierdzenie zapłaty oraz odbioru paczki. Natomiast w przypadku Punktu Pickup za paczkę możesz zapłacić u naszych partnerów InPost.

OPŁATA ONLINE PAYU

Jeżeli wybierzesz tę opcję, płatność zostanie dokonana za pośrednictwem bezpiecznego, uznanego powszechnie systemu płatności PayU, posiadającego wszystkiego potrzebne certyfikaty. W tym przypadku za zamówienie możesz zapłacić przez Internet, używając karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro lub American Express.

BEZPŁATNA DOSTAWA DO DOMU W PRZYPADKU ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI POWYŻEJ 99 zł

Na terenie całej Polski paczka zostanie dostarczona bezpłatnie, jeśli jej wartość przekroczy 99 zł. W tym przypadku również dostarczy ją kurier InPost.

MASZ DALSZE PYTANIA?

Skontaktuj się z nami w poniższy sposób:

Drogą mailową: witaj@cricksydog.pl