Pytający:

Mój york bardzo się drapie. Wypróbowałem kilka produktów polecanych w Internecie. Ale żaden z nich nie pomógł. Proszę mu pomóc. Bardzo mi go żal!

 

Odpowiedź Imre Vargyasa, założyciela naszej firmy i eksperta:

✔️ ️Psi dietetyk, który poświęcił swoje życie profilaktyce chorób alergicznych u psów
✔️ Ponad 5 lat pośredniego doświadczenia w produkcji karmy dla psów, odpowiedzialny za karmę dla prawie 20 000 psów rocznie
✔️ Specjalista ds. żywienia psów, uznany przez renomowaną brytyjską CPD

——————–

Po pierwsze, kup dla swojego zwierzaka niezawodny środek do zwalczania pcheł, taki jak płyn do płukania Vectra 3D, dostosowany do masy ciała i regularnie podawaj zwierzęciu lekarstwo. Dopóki nie ma stuprocentowej ochrony przed pchłami, podanie odpowiedniej karmy nie przyniesie rezultatów. Gdy już pozbędziesz się pcheł, pojawia się kwestia diety.

Dieta hipoalergiczna to podstawa, dlatego polecam hipoalergiczne suche karmy dla psów Juliet. Jeśli naprawdę chcesz zrobić coś dla zdrowia swojego zwierzaka, nie powinieneś karmić go niczym innym przez co najmniej 12 tygodni. Smakołyki lub „resztki ze stołu” mogą zrujnować dietę Twojego psa, więc bądź konsekwentny. Jeśli nadal nie następuje poprawa, może to oznaczać stan inny niż alergia; jeśli tak się stanie, skontaktuj się z lekarzem weterynarii.

Niezależnie zweryfikowany
1081 opinii