Zespół CricksyDog zawsze był zaangażowany w produkcję najlepszej karmy i przysmaków dla psów. W tym procesie kluczową rolę odgrywa piesek jednego z naszych członków zespołu: Teo. Od trzech lat jest on głównym testerem i degustatorem CricksyDog, który pomaga nam zapewnić, że nasze produkty oferują najwyższą jakość dla psów.

Dokładnie trzy lata temu Teo otrzymał swoje pierwsze zamówienie z CricksyDog. Z tej okazji postanowiliśmy podzielić się naszą osobistą historią z CricksyDog.

 

Kim jest Teo?

Teo to 3,5-letni czarny mieszaniec, który waży 13 kg, co czyni go psem średniej wielkości. Pełen energii, młody pies, który zawsze jest aktywny i ciekawski. Zabraliśmy go ze schroniska, gdy był jeszcze szczeniakiem, i od tamtej pory prowadzi szczęśliwe życie. Kiedy chcieliśmy przejść z karmy dla szczeniąt na karmę dla dorosłych psów, natrafiliśmy na CricksyDog. Reszta, jak to mówią, to już historia!

 

Codzienna Rutyna

Dzień Teo zaczyna się wcześnie rano, gdy najpierw idzie na spacer po okolicy, a następnie dostaje swoją hipoalergiczną karmę Ted z jagnięciną. Dziennie dostaje 230 gramów karmy, podzielonej na dwa posiłki: na śniadanie i na kolację. Dzielenie posiłków na mniejsze porcje ma wiele zalet. Po pierwsze, pomaga utrzymać poziom energii psa przez cały dzień, ponieważ nie musi trawić dużej ilości jedzenia na raz. Po drugie, mniejsze, częstsze posiłki zmniejszają ryzyko problemów żołądkowych i połykania, co było również typowe dla Teo.

Posiłki zawsze odbywają się po spacerze, aby uniknąć ryzyka skrętu żołądka. Poranny spacer jest krótki, ponieważ ani Teo, ani jego właściciel nie są rannymi ptaszkami. Jednak popołudniowy i wieczorny spacer może trwać od 3 do 5 godzin. Oczywiście są też dni, kiedy odbywa się tylko krótki spacer zdrowotny, ponieważ odpoczynek jest również potrzebny.

Teo należy do psów, którym nie wystarcza tylko fizyczne zmęczenie, dlatego spacery często są wzbogacane zadaniami i nauką nowych sztuczek. Podczas takich spacerów Teo towarzyszy nagroda Trainy z łososiem i ryżem. Dzięki odpowiedniej motywacji dużo łatwiej przyswaja nowe zadania.

 

Zamówienia CricksyDog

Kuriera dzwoniącego do drzwi Teo z zamówieniem z CricksyDog można spodziewać się co 6 tygodni. Oprócz 10 kg suchej karmy, paczka zawsze zawiera 6 puszek Ely (zmieniamy smaki przy każdym zamówieniu). Jedzenie z puszki jest podawane raz w tygodniu, dzięki czemu jest to bardzo wyjątkowy przysmak, na który Teo zawsze czeka z niecierpliwością.

W paczce znajduje się również sos Mr. Easy, który jest podawany Teo na różne sposoby. To specjalny smakołyk, który czasem jest wylewany na karmę, a innym razem podawany na tzw. „lizawce”, aby posiłki były jeszcze bardziej atrakcyjne.

Oczywiście zamówienie nie może obejść się bez nagród, które są dla Teo najważniejsze. Smakołyki Trainy są przeznaczone na spacery i zadania, natomiast ciasteczka Friky i czyszczące zęby Denty są używane przy szczególnych okazjach, takich jak przyjazd gości lub wizyta w restauracji czy kawiarni.

 

„Pies Pracujący”

Teo regularnie przychodzi do pracy ze swoim właścicielem, aby nadzorować pracę. Jego obecność w biurze nie tylko poprawia atmosferę, ale również zapewnia, że każdy nowy produkt jest dokładnie testowany, ponieważ to Teo jako pierwszy próbuje nowych smaków. Dzięki Teo możemy być pewni, że nasze produkty są najwyższej jakości i każda porcja sprawia psom radość.

Między innymi dzięki jego entuzjazmowi i opiniom podejmujemy ostateczne decyzje, który z kandydatów zostanie naszym najnowszym produktem. Wierność i doświadczenie Teo są niezbędną częścią naszego zespołu i jesteśmy dumni, że to właśnie on jest głównym degustatorem CricksyDog.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Pamika, wybredny bichon

Pamika, wybredny bichon

Pytający: Chciałbym zapytać, co mogę zrobić z moim bardzo wybrednym psem, który ma problemy z jedzeniem. Pamika to bichon havanese, który mieszka z dwoma zwykłymi kotami. Nie ma ulubionego jedzenia, a często nawet nie chce jeść tego samego jedzenia drugi raz. Nigdy...

czytaj dalej
Niezależnie zweryfikowany
1065 opinii