Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością wysłuchamy Twoj opinii! Chętnie przyjmiemy słowa krytyki oraz pozytywne komentarze. Skontaktuj się z nami poprzez Facebooka, jeżeli jest to dla Ciebie prostszy sposób kontaktu. Tam również odpowiadamy w przeciągu kilku godzin.

Tutaj napisz do nas

Idealna dieta od A do Z

Poprzez zaostrzenie przepisów międzynarodowych opracowaliśmy specjalny regulamin przepisów, z którego jesteśmy szczególnie dumni! Wypróbuj nasze karmy i przekonaj się sam. Poznaj nas lepiej.

🌀 Więcej energii

Zawartość białka jest dostosowana do potrzeb Twojego psa, aby nigdy nie cierpiał na jego brak. W zależności od trybu życia w naszych karmach ta ilość waha się między 18% i 36%.

👅 Utrzymanie czułości kubków smakowych

My w przeciwieństwie do pewnej części producentów karmy dla psów nie używamy sztucznych wzmacniaczy smaku. Z tego powodu kubki smakowe Twojego psa pozostaną pobudzone. Tak więc zawsze może zjeść soczyste, świeże smaczki, kiedy tylko ma na to ochotę.

🍎 Ogromna radość

Wszystkie witamny niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, są zawarte w naszej karmie. Nie dodajemy witaminy C tylko dlatego, że brzmi to dobrze. Stosujemy wyłącznie takie składniki, które faktycznie są potrzebne Twojemu psu.

⚕️ Pełna ochrona

Musimy Cię zmartwić. Więcej nie będziesz musiał wybrać się do weterynarza, o ile zaufasz nam. Jedynie tylko po pochwałę.

👩 Pełna swoboda

W dzisiejszych czasach o wiele rzeczach trzeba pamiętać, począwszy od wychowania dzieci, po obowiązki w pracy, więc dlaczego masz się jeszcze dodatkowo troszczyć o zdrowe odżywianie psa? Zostaw to nam!

🚚 Dostawa do domu

Współpracując z firmą kurierską InPost, wszystkie zamówienia dostarczamy do domu. Jeżeli wolisz, możesz również wybrać dostawę do punktu odbioru InPost.

Poznaj nas lepiej

Czasami na naszym blogu zamieszczamy psie wskazówki i porady. Są to wiadomości, które mogą zainteresować właścicieli psów. Nie zwlekaj i sam sprawdź!

Dostawa na następny dzień

Jeżeli zamówienie złożysz do południa, zawartość Twojej paczki może wylądować w misce Twojego psa już następnego dnia. Pamiętaj, że dostarczamy do wszystkich miejscowości w Polsce!

Składniki premium

Składniki wszystkich naszych karm pochodzą od sprawdzonych rolników. Dla nas bezpieczeństwo Twojego psa jest najważniejsze! Przekonaj się o tym sam!

Masz pytanie lub utknąłeś?

Napisz do nas na Facebooku lub zadzwoń.