Zniżka dla hodowców na CricksyDog

Beztroskie i szczęśliwe życie dla całego stada

Obniżone ceny

Jeśli bierzesz udział w naszym programie hodowlanym, możesz dostać aż 22% rabatu na wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym!

Bez zobowiązań

Nie mamy żadnych ograniczeń czasowych – w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w naszym programie dla hodowców. Po prostu napisz do nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Elastyczność

Nasz program dla hodowców to bezpłatna dostawa do domu i gwarantowany dodatkowy rabat 22% na wszystkie produkty oraz osobisty doradca, który pomoże Ci w każdej kwestii związanej z zamówieniami.

Czym to się różni od subskrypcji?

Jeśli masz hodowlę i poważnie myślisz o rozmnażaniu psów, jest więcej niż prawdopodobne, że będziesz potrzebować sporo karmy każdego miesiąca. Chcemy pomóc Ci obniżyć koszty z tym związane.

Nie musisz zamawiać większych ilości, aby skorzystać z programu – jeśli chcesz, możesz składać zamówienie co miesiąc.

Osobisty doradca

Nie chcemy, abyś miał wątpliwości związane z karmieniem Twoich psów, dlatego zapewniamy osobisty kontakt z każdym z naszych partnerów kontraktowych! Masz pytania dotyczące karmienia? Odpowiemy natychmiast! Chcesz zmienić swoje zamówienie? Nie ma problemu! Chcesz spróbować innych smaków? Proszę bardzo!

Doradca CricksyDog będzie dostępny zarówno przez e-mail, jak i telefon. Skraca to czas działania, ponieważ wszystkie pytania będziesz mógł zadać bezpośrednio producentowi!

Od najmniejszych do dużych

Jak większość firm, chętnie realizujemy ogromne zamówienia. Ale nie wykluczamy nikogo tylko dlatego, że prowadzi niewielką działalność, czy właśnie rozpoczął hodowlę. Wspieramy wszystkich hodowców! Napisz do nas, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz prowadzić hodowlę i potrzebujesz niewiele, czy potrzebujesz setek kilogramów karmy dla psów miesięcznie!

Jedynym, czego wymagamy, jest posiadanie przez Ciebie numeru hodowlanego (a przynajmniej jesteś w trakcie jego wyrabiania) oraz to, że dbasz o dobro swoich psów, ich właściwe wychowanie i hodowlę.

Wyjątkowe rabaty

Mimo że jesteśmy za obniżaniem kosztów i udzielamy 22% rabatu na całkowitą cenę zakupu, nie chcemy, aby był to jedyny argument przekonujący Cię do współpracy. Nie mamy wątpliwości co do jakości naszych karm, ani elastyczności naszej firmy. Jeśli zapiszesz się do naszego programu hodowlanego, możesz mieć pewność, że zdrowie Twoich psów oraz sukces Twojej hodowli będą dla nas najważniejsze!

Otrzymasz wszelką pomoc, jakiej potrzebujesz, aby Twoje psy były zdrowe, a reputacja Twojej hodowli była szeroko znana!

Będziesz miał okazję dołączyć do naszego Klubu Hodowców na Facebooku, wejść na naszą listę e-mailową, a nawet napisać dla nas artykuł. W ten sposób pozna Cię znacznie więcej właścicieli psów, a co za tym idzie, potencjalnych klientów!

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli jesteś zainteresowany zniżką dla hodowcy, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. A my odpowiemy w ciągu maksymalnie 1 dnia.

Jeśli chcesz napisać e-mail osobno, możesz to oczywiście zrobić teraz (nasz adres e-mail: witaj@cricksydog.pl)

Często Zadawane Pytania

#1: Czy moja zniżka zawsze zostanie zachowana?

Tak, Twoja zniżka 22% zawsze zostanie zachowana. Dopóki jesteś w naszym programie hodowlanym, masz ją zapewnioną.

#2: Jak mogę anulować zniżkę dla hodowcy?

Zniżkę możesz anulować w dowolnym momencie. Nie mamy żadnych ograniczeń! Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać do nas e-mail lub zadzwonić, jeśli chcesz anulować zniżkę.

#3: Czy można zamówić karmę dla psów za pakiet punktów?

Naturalnie!

#4: Czy mogę każdorazowo płacić gotówką przy odbiorze?

Naturalnie! Możesz zapłacić kartą i gotówką u dowolnego kuriera.

#5: Czy mogę okresowo zamówić paczkę pod inny adres?

Naturalnie! Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas, abyśmy mogli przygotować się do zmiany. Możesz też ustawić to samodzielnie na swojej stronie profilowej.

#6: Czy mogę rozpocząć subskrypcję?

Naturalnie! Każda hodowla, która się u nas zarejestruje, otrzymuje osobisty kontakt, który pomoże Ci załatwić wszystkie sprawy. Możesz jednak zażądać, abyśmy automatycznie wysyłali Ci karmę co 3, 4 tygodnie lub w wybranych przez Ciebie odstępach czasu.

#7: Czy możliwe jest automatyczne rozliczenie kwoty zamówień przy płatności online?

Naturalnie! Podczas składania zamówienia możesz włączyć metodę płatności online, abyśmy mogli w określonych odstępach czasu automatycznie potrącać cenę abonamentu z Twojego konta. Więc nie musisz się już o to martwić. Musisz tylko odebrać paczkę! 🙂 A jeśli anulujesz subskrypcję po pobraniu płatności z Twojego konta przez naszą metodę płatności online, nie martw się. Zwrócimy Ci całą sumę. Ponadto, gdy Twoja subskrypcja zostanie zakończona, automatyczne potrącenia generowane przez Twoją metodę płatności online również zostaną usuniete! Zadbamy o to!

#8: Czy towar zawsze będzie dostępny?

Naturalnie! Oprócz tego, że jesteśmy firmą rodzinną, dbamy o ciągłość i stałą wysoką jakość!

#9: Czy z rabatu dla hodowcy mogą korzystać tylko oficjalnie certyfikowane hodowle?

W większości tak! Oprócz tego, że nie chcemy wykluczać nikogo z naszego programu, opowiadamy się za hodowlami regulowanymi prawem. Ważne jest, abyś mógł udowodnić istnienie swojej hodowli i jej jakość.

#10: Właśnie założyłem hodowlę. Czy mogę złożyć wniosek?

Naturalnie! Sami też zaczęliśmy dopiero kilka lat temu, wiemy dokładnie, jak trudny może być każdy start. Dlatego staramy się również wspierać hodowle start-upów. Niezależnie od tego musisz spełniać nasze podstawowe standardy jak wszyscy!

Niezależnie zweryfikowany
1065 opinii