Zniżka dla hodowców na CricksyDog

Beztroskie, szczęśliwe życie dla całego stada

Obniżone ceny

Jeśli bierzesz udział w naszym programie hodowlanym, możesz dostać 22% rabatu na wszystkie nasze produkty w naszym sklepie internetowym!

W każdej chwili można anulować

Nie mamy żadnych ograniczeń. W każdej chwili możesz wyjść z naszego programu dla hodowców. Po prostu napisz do nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie. 0% zobowiązań!

Elastyczny

Bezpłatna dostawa do domu i gwarantowany dodatkowy rabat 22%. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapewnimy osobistego doradcę, który Ci pomoże!

Zobaczmy, czym różni się od subskrypcji

Jeśli masz hodowlę i poważnie myślisz o rozmnażaniu psów, jest więcej niż prawdopodobne, że Twoje psy będą co miesiąc zjadały sporo karmy. Chcemy pomóc Ci obniżyć ten koszt.

Nie musisz nawet zamawiać podstawowej ilości. Jeśli chcesz, możesz składac zamówienie co miesiąc, a nawet zapłacić kartą kredytową.

Osobisty doradca

Nie chcemy, abyś miał trudności z karmieniem swoich psów, dlatego zapewniamy osobisty kontakt z każdym z naszych partnerów kontraktowych! Masz pytania dotyczące karmienia? Odpowiemy natychmiast! Chcesz zmienić swoje zamówienie? Problem rozwiązany! Chcesz spróbować innych smaków? Nie ma problemu!

Nasz doradca CricksyDog będzie dostępny zarówno przez prywatny e-mail, jak i prywatny telefon. Skraca to czas realizacji. Wszystkie pytania będziesz mógł natychmiast zadać bezpośrednio producentowi!

Od najmniejszych do dużych

Jak większość firm, chętnie realizujemy ogromne zamówienia. Ale naszym celem nie jest wykluczanie nikogo tylko dlatego, że prowadzi niewileka działalność lub właśnie rozpoczął hodowlę. Ważne, że jesteśmy w stanie wspierać hodowców! Nie krępuj się – napisz do nas, jeśli dopiero zaczynasz, a nawet jeśli potrzebujesz setek kilogramów karmy dla psów miesięcznie!

Naszym najważniejszym warunkiem jest to, że posiadasz już numer hodowlany (a przynajmniej jesteś w trakcie jego wyrabiania) oraz dbasz o dobro swoich psów oraz o ich właściwe wychowanie i hodowlę.

Wyjątkowe rabaty

Mimo że jesteśmy za obniżaniem kosztów i udzielamy 22% rabatu na całkowitą cenę zakupu, nie chcemy, aby był to dla nas najbardziej przekonujący argument! Nie mamy wątpliwości co do jakości naszych karm, ani elastyczności naszej firmy. Jeśli zapiszesz się do naszego programu hodowlanego, możesz mieć pewność, że zdrowie Twoich psów i sukces Twojej hodowli będą dla nas najważniejsze!

Otrzymasz wszelką pomoc, jakiej potrzebujesz, aby Twoje psy były super zdrowe, a reputacja Twojej hodowli była szeroko znana!

Będziesz miał okazję dołączyć do naszego Klubu Hodowców na Facebooku, wejść na naszą listę e-mailową, a nawet napisać dla nas artykuł. W ten sposób pozna Cię znacznie więcej właścicieli psów i potencjalnych klientów!

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli jesteś zainteresowany zniżką dla hodowcy, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. A my odpowiemy w ciągu maksymalnie 1 dnia.

Jeśli chcesz napisać e-mail osobno, możesz to oczywiście zrobić teraz (nasz adres e-mail: witaj@cricksydog.pl)

Często Zadawane Pytania

#1: Czy moja zniżka zawsze zostanie zachowana?

Tak, Twoja zniżka 22% zawsze zostanie zachowana. Dopóki jesteś w naszym programie hodowlanym, masz ją zapewnioną.

#2: Jak mogę anulować zniżkę dla hodowcy?

Zniżkę możesz anulować w dowolnym momencie. Nie mamy żadnych ograniczeń! Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać do nas e-mail lub zadzwonić, jeśli chcesz anulować zniżkę.

#3: Czy można zamówić karmę dla psów za pakiet punktów?

Naturalnie!

#4: Czy mogę każdorazowo płacić gotówką przy odbiorze?

Naturalnie! Możesz zapłacić kartą i gotówką u dowolnego kuriera.

#5: Czy mogę okresowo zamówić paczkę pod inny adres?

Naturalnie! Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas, abyśmy mogli przygotować się do zmiany. Możesz też ustawić to samodzielnie na swojej stronie profilowej.

#6: Czy mogę rozpocząć subskrypcję?

Naturalnie! Każda hodowla, która się u nas zarejestruje, otrzymuje osobisty kontakt, który pomoże Ci załatwić wszystkie sprawy. Możesz jednak zażądać, abyśmy automatycznie wysyłali Ci karmę co 3, 4 tygodnie lub w wybranych przez Ciebie odstępach czasu.

#7: Czy możliwe jest automatyczne rozliczenie kwoty zamówień przy płatności online?

Naturalnie! Podczas składania zamówienia możesz włączyć metodę płatności online, abyśmy mogli w określonych odstępach czasu automatycznie potrącać cenę abonamentu z Twojego konta. Więc nie musisz się już o to martwić. Musisz tylko odebrać paczkę! 🙂 A jeśli anulujesz subskrypcję po pobraniu płatności z Twojego konta przez naszą metodę płatności online, nie martw się. Zwrócimy Ci całą sumę. Ponadto, gdy Twoja subskrypcja zostanie zakończona, automatyczne potrącenia generowane przez Twoją metodę płatności online również zostaną usuniete! Zadbamy o to!

#8: Czy towar zawsze będzie dostępny?

Naturalnie! Oprócz tego, że jesteśmy firmą rodzinną, dbamy o ciągłość i stałą wysoką jakość!

#9: Czy z rabatu dla hodowcy mogą korzystać tylko oficjalnie certyfikowane hodowle?

W większości tak! Oprócz tego, że nie chcemy wykluczać nikogo z naszego programu, opowiadamy się za hodowlami regulowanymi prawem. Ważne jest, abyś mógł udowodnić istnienie swojej hodowli i jej jakość.

#10: Właśnie założyłem hodowlę. Czy mogę złożyć wniosek?

Naturalnie! Sami też zaczęliśmy dopiero kilka lat temu, wiemy dokładnie, jak trudny może być każdy start. Dlatego staramy się również wspierać hodowle start-upów. Niezależnie od tego musisz spełniać nasze podstawowe standardy jak wszyscy!