Czy chcesz szczęśliwego i energicznego psa?

Pokażemy Ci w 2 krokach proces przygotowania idealnej karmy dla psów. Znasz swojego psa, ale my znamy karmę dla psów!

Doskonałe recenzje Google

Na podstawie oceny ponad 250 właścicieli psów osiągnęliśmy wynik 4,9 / 5 w Google.

Pełna niezawodność

Ponad 25 000 właścicieli psów kupiło już u nas karmę dla psów, a 98% opinii na naszej stronie jest pozytywnych!

Rozwój produktu z udziałem lekarza weterynarii

W fazie rozwoju produktu wszystkie nasze produkty przechodzą rygorystyczne krajowe i międzynarodowe testy UE, a także testy naszego lekarza weterynarii.

I. Skłonność do alergii pokarmowej

Pierwszym etapem doboru odpowiedniej karmy dla Twojego psa jest sprawdzenie, czy nie ma on alergii pokarmowych.

Złej jakości karma nie tylko szkodzi zdrowiu psów, ale także nasila reakcje alergiczne u tych cierpiących na nietolerancje i alergie. Może dodatkowo przyspieszyć proces starzenia się psa i obciążać nerki oraz żołądek, sprawiając, że życie pupila stanie się nie tylko trudniejsze, ale i krótsze. Dlatego właśnie uważamy, że podstawą długiego i szczęśliwego życia jest zdrowa dieta.

To bardzo ważny krok, aby zadbać o zdrowie Twojego psa. Dlatego stworzyliśmy dwie kategorie: premium podstawowa i premium hipoalergiczna. Zobacz czym się różnią.

Rodzaje mięsa

Jeśli twój pies nie cierpi na żadne alergie pokarmowe ma wielkie szczęście, gdyż będzie mógł jeść różne rodzaje pokarmu!

Mięso, takie jak baranina, wołowina, kurczak i ryby wchodzi w skład naszych karm. Często jednak właściciel nie ma pewności w kwestii problemów alergicznych psa, ponieważ alergie mogą przebiegać bezobjawowo, powodując w organizmie ciche uszkodzenia. Dlatego właśnie pomyśleliśmy o nawet najbardziej wymagających pupilach!

Zadbaliśmy o to, aby nasze karmy hipoalergiczne były odpowiednio zbilansowane, z dużą ilością warzyw oraz aby zawierały tylko jeden rodzaj mięsa, który jest składnikiem dominującym w składzie. Obecnie w ofercie posiadamy: baraninę, wołowinę, ryby morskie oraz białko owadów! Do karm hipoalergicznych nie dodajemy mięsa drobiowego, które najczęściej wywołuje alergie.

Bez glutenu z pszenicy

Jeśli Twój pies nie ma problemów zdrowotnych związanych z przetworzonymi zbożami, takimi jak pszenica, jęczmień, proso, wtedy spokojnie może je spożywać. My lubimy i w tym przypadku mieć pewność! Dlatego nasze hipoalergiczne karmy nie zawierają pszenicy a kompozycja składników karmy została tak dobrana, by minimalizować ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej.

Witaminy

W naszych karmach wykorzystujemy witaminy otrzymane drogą naturalną. Najważniejsze z nich to witamina A (odpowiedzialna za wzrok), witamina D (odpowiedzialna za rozwój kości i regenerację) oraz witamina E (odpowiedzialna za prawidłową pracę mięśni). Oprócz tych wyżej wymienionych, w naszej karmie znajdziesz również witaminy: B1, B2, B6, B12, K3 oraz kwasy Omega3-6. Są one niezbędne dla odpowiedniego rozwoju Twojego czworonoga.

Jeżeli karma jest pozbawiona tych składników, z pewnością nie jest karmą dobrej jakości.

Spożywanie hipoalergicznej karmy przez psa dostarcza mu również dodatkowych mikroelementów, takich jak: miedź, jod, selen, biotyna, głównie w celu wzmocnienia jego układu odpornościowego.

Nie pozwól się oszukać

Karma dla psów < domowe jedzenie < super premium karma dla psów

Według nas międzynarodowe regulacje nie są wystarczająco dokładnie określone, dlatego w rzeczywistości do psiej karmy może trafić prawie wszystko. Z tego powodu stworzyliśmy własne, surowe kryteria, aby udowodnić, że zarówno w Polsce, jak i na świecie jest zapotrzebowanie na jakościowe, premium karmy dla psów.

W naszych produktach nie znajdziesz dodatku konserwantów, czy polepszaczy. Do produkcji wykorzystujemy tylko to, co jest najbardziej potrzebne dla Twojego psa, bez zbędnych dodatków.

II. Wielkość Twojego psa

W tym kroku konieczny jest dokładniejszy obraz Twojego pupila.

Tu określamy, dla psa jakiej wielkości będzie ona przeznaczona. Psy podzieliliśmy na dwie grupy: małe oraz średniej i dużej wielkości.

Na tym etapie decydujemy o wielkości i rodzaju granulatu. Jest to konieczne, aby osiągnąć jak najlepsze trawienie. Sądzimy, że chcesz także, aby Twój pies jadł smaczne jedzenie, bez kłopotliwych skutków ubocznych.

Temperatura

Karma dla dużych psów przygotowywana jest w precyzyjnie ustawionej, niższej niż zwykle, temperaturze. Jest to dla nich idealne, ponieważ dzięki naszym doświadczeniom wiemy (eksperymenty w określonej, krytycznej temperaturze), że odpowiednio miękkie mięso ułatwia sprawne trawienie pokarmu. Dla naszych mniejszych przyjaciół podnosimy temperaturę jeszcze o dodatkowe 5 stopni, ponieważ wiemy, że bardziej miękkie mięso o delikatniejszej strukturze tkanek korzystniej wpływa na ich delikatne żołądki.

Granulat

Podobnie, jak Ty, wiemy, że psy, niezależnie od ich wielkości z zamiłowaniem jedzą łapczywie. Dlatego nasz granulat jest tak dostosowany, aby Twój pies mógł poradzić sobie z jego rozdrobnieniem. 1,4 cm to nasza magiczna liczba. Doszliśmy do wniosku, że jest to najlepsza wielkość karmy dla średnich i dużych psów. Jednak w oczach małych czworonogów ten rozmiar może przerażać, dlatego w wielu przypadkach psy nie są w stanie go zjeść. W trakcie eksperymentów określiliśmy, że ich magiczna liczba to 0,9 cm. Jest to idealny rozmiar granulatu karmy dla małych psów.

Opakowanie

Po co kupować małemu pieskowi 14 kg karmy? Kiedy na przykład 3 kg karmy dla kuwasza to pestka, dla yorka to ilość karmy prawie na cały rok. Produkujemy 3 kg opakowania, które są idealne zarówno w celu przetestowania nowego produktu, jak i do utrzymania jego jakości. Dla dużych psów mamy również 14 kg opakowania, natomiast dla małych standardowe opakowania i wadze 10 kg.

Podjęcie decyzji jeszcze nigdy nie było takie proste

Jesteśmy w 100% przekonani, że nie jest potrzebna indywidualna karma dla różnych ras psów. Dieta przeznaczona dla specjalnej rasy, jest tylko zbędnym działaniem marketingowym firm, produkujących karmę. W zupełności wystarczy podział na dwa rodzaje. Mamy jedną kategorię dla średnich i dużych psów (Ted) i jedną dla małych psów (Juliet), a także w każdej z nich dwie podkategorie – klasyczną suchą karmę oraz karmę hipoalergiczną.

Jeśli do tej pory, kupując karmę nie zwracałeś uwagi na jej jakość, pomyśl: to że na przykład beagle jest w stanie zjeść karmę słabszej jakości, nie oznacza, że cieszy go to, czy że wpływa korzystnie na jego zdrowie. Wybór karmy dla Twojego psa ma znaczenie.

Nasze propozycje dla Twojego psa

Średnie i duże psy

Mój pies nie ma alergii

Ted –  najlepszym wyborem dla dużych i średniej wielkości.

Klasyczny Ted zawiera różne rodzaje mięsa, takie jak jagnięciną, kurczaka, ryby oraz świeże warzywa, których smak czuć z każdym kęsem. Nie jesteś pewien wyboru? Przeczytaj opinie naszych klientów i zdecyduj sam, co będzie najlepsze dla Twojego pupila.

⭐⭐⭐⭐⭐ Robert F.: “Bardzo dobra karma, znaczy psu jak najbardziej smakuje. Polecam z całego serca!”

Średnie i duże psy

Mój pies ma alergię

Ted Hipoalergiczna – najlepszym wyborem dla średniego oraz dużego psa ze skłonnością do alergii pokarmowej.

Wszystkie nasze Hipoalergiczne karmy Ted nie mają w składzie ani grama glutenu z pszenicy i nie zawierają mięsa drobiowego. Składniki karmy są starannie dobrane, by minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Jesteśmy tego pewni! Jeśli u Twojego psa po spożyciu naszej karmy wystąpi reakcja alergiczna, zwrócimy Ci cały koszt zakupu.

⭐⭐⭐⭐⭐ Justyna Wawruch-Kalinowska: “Moja Lunka to straszny alergik. Jak już było bardzo źle i wyłysiała w wielu miejscach po zmianach skórnych sięgnęłam po hypoalergiczną karmę Cricksy Dog z ostatnią nadzieją, że może w końcu coś nie będzie jej uczulać i unikniemy leczenia sterydami. Lunka jest drugi miesiąc na karmie od Cricksy Dog i pomału wszystko wraca do normy a na wyłysiałych plackach zaczęła się pojawiać sierść.”

Małe psy

Mój pies nie ma alergii

Juliet – najlepszy wybór dla małego psa

Karma Juliet została opracowana specjalnie dla małych psów. Jej granulat wynosi 0,9 cm, by ułatwić im rozdrobnienie pokarmu.

⭐⭐⭐⭐⭐ Aneta Kwiatkowska: “Karma jest rewelacyjna. Alex chętnie ją zjada i nie ma po niej alergii. Polecam wszystkim onkom a w szczególności tym co mają alergie na drób. Dzięki że jesteście.”

Małe psy

Mój pies ma alergię

Juliet Hipoalergiczna – najlepszy wybór dla małego psa ze skłonnością do alergii pokarmowej

Hipoalergiczna karma Juliet została tak skomponowna, by minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Jej granulat wynosi 0,9 cm, dzięki czemu produkt jest lekkostrawny. Pozwól swojemu pupilowi cieszyć się zdrowiem!

⭐⭐⭐⭐⭐ Ewa S.: “Spróbowałam, a mam 4 psy – trzy po przejściach. Adoptowane z Fundacji SOS dla Jamników. Zaliczyły w swoim życiorysie poniewierkę i co się z tym łączy jedzenie śmieci z głodu, więc mają rozwalone wchłanianie pokarmu i bardzo często po jedzeniu biegunkę. Jest jeszcze jeden starszy pan jamnik. Też adoptowany – ten z kolei jest niejadkiem i ma usunięte wszystkie przednie zęby. Ta karma mu odpowiada, jest niezbyt twarda i ją zaakceptował, znaczy smaczna. Pozostałym po tej karmie żołądki się uspokoiły. Zostanę wierna karmie Hipoalergicznej Juliet z jagnięciną ( bez glutenu i mięsa z kuczka).”

 

Mam szczeniaka

Do 12 miesiąca życia najlepszym wyborem dla Twojego psa jest karma Chucky.

Myśleliście, że zapomnieliśmy o najmłodszych? Oczywiście, że nie. Zostawiliśmy ich na koniec. Teoretycznie szczeniak nie może mieć żadnej alergii pokarmowej, najwyżej tylko lekką nietolerancję. Dlatego ważna jest jakość spożywanego przez niego pokarmu. Wybierz dla niego taką karmę, by od najmłodszych lat życia zapewnić mu wszystko, co niezbędne i najlepsze!

⭐⭐⭐⭐⭐ Anna K.: “Karma spełnia swoje zadanie, suczka nasza jest zadowolona. Dodatkowo zjada z miski spowalniającej jedzenie co uatrakcyjnia sam posiłek i daje satysfakcję z pokonania tych „trudności” by wydobyć karmę.”

 


Mam 4 psy .Wiek 10,11,13,15 lat.

Wszystkie po tzw. przejściach, wzięte z Fundacji. Każdy poza jamnikiem ma w swoim życiorysie tułaczkę, bezdomność i żywienie się tzw. śmieciami. Cały czas walczyłam z biegunkami. Stałym dodatkiem do karmy były pastylki Nifuroksazydu. Jest jeden pies co nie był wyrzucony – jamnik 15 lat ,przygarnięty po śmierci właścicielki, ale ten ma tylko zęby trzonowe i kły i nie chce jeść suchej karmy. Wszystkie moje kłopoty skończyły się kiedy przeszłam na Waszą suchą karmę Hipoalergiczną bez glutenu pszenicznego i mięsa z kurczaka. Odstawiłam zupełnie Nifuroksazyd. Nawet szczerbaty jamnik jada Waszą karmę dzięki temu że ma mały rozmiar. Ja i moje psy dziękujemy że jesteście.”

 

Ewa S, 21 lipca 2022

Idealna dieta od A do Z

Nasza wiedza jest gwarancją jakości. Przekonaj się sam!

Poprzez zaostrzenie przepisów międzynarodowych, opracowaliśmy specjalny system reguł, z których jesteśmy szczególnie dumni! Wypróbuj nasze karmy i przekonaj się sam!

🌀 Więcej energii

Zawartość białka w naszych karmach dostosowana jest do potrzeb Twojego psa tak, aby nigdy nie odczuwał jego niedoboru. W zależności od trybu życia Twojego pupila, w naszych karmach ta ilość waha się między 18% i 36%.

👩 Pełna swoboda

Masz na głowie pracę, dom, rodzinę – trudno przy tym ogarnąć jeszcze zbilansowanie zdrowej diety dla Twojego psa. Na szczęście już nie musisz się tym martwić! Z naszymi karmami masz pewność, że dieta Twojego psa jest odpowiednio zbilansowana i co za tym idzie, zdrowa.

👅 Utrzymanie czułości kubków smakowych

W przeciwieństwie do pewnej części producentów karmy dla psów, nie używamy sztucznych wzmacniaczy smaku. Dzięki temu kubki smakowe Twojego psa pozostaną pobudzone. Zawsze więc może zjeść soczyste, świeże smaczki, kiedy tylko ma na to ochotę.

🍎 Witaminy i minerały

W naszej karmie zawarte są wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego psa witaminy i minerały. Nie dodajemy witaminy C tylko dlatego, że brzmi to dobrze. Stosujemy wyłącznie takie składniki, które faktycznie są potrzebne Twojemu pupilowi.

⚕️ Pełna ochrona

Wizyta u weterynarza? Wyłącznie po to, aby na badaniach kontrolnych usłyszeć pochwałę zdrowia Twojego psa! Nasze karmy dostarczają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, by Twój pupil mógł się cieszyć doskonałym zdrowiem i samopoczuciem!

🚚 Dostawa do domu

Dzięki współpracy z firmą kurierską InPost, możemy zaoferować dostawę wszystkich zamówień gdzie tylko zachcesz. Możesz zamówić paczkę do domu lub wybrać dostawę do punktu odbioru InPost.

Dostawa na następny dzień

Jeżeli zamówienie złożysz do południa, zawartość zamówionej paczki może wylądować w misce Twojego psa już następnego dnia. Pamiętaj, że dostarczamy do wszystkich miejscowości w Polsce!

Składniki premium

Składniki wszystkich naszych karm pochodzą od sprawdzonych dostawców. Dla nas bezpieczeństwo Twojego psa jest najważniejsze! Możesz nam zaufać.

Masz pytanie lub utknąłeś?

Napisz do nas na Facebooku lub zadzwoń.
Niezależnie zweryfikowany
1065 opinii