Subskrypcja karmy dla psów CricksyDog

Beztroskie szczęśliwe życie dla wszystkich członków rodziny

Zniżka

Jeśli dokonasz subskrypcji, masz gwarancję otrzymania produktu  z 10% rabatem od ceny całego zamówienia!

Rezygnacja w dowolnym momencie

Nie istnieją żadne zobowiązania. Możesz zakończyć udział w naszym programie hodowlanym w dowolnym momencie. Po prostu napisz do nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Brak zobowiązania!

Elastyczność

Wybrałeś 2-tygodniową dostawę, ale Twój psiak laten potrzebuje mniejszej ilości karmy? Nie ma żadnego problemu! Możesz zmienić swoją subskrypcję w dowolnym momencie!

Najczęstsze pytania

Czy moja zniżka zostanie zachowana?

Tak, Twoja 10% zniżka zawsze zostanie zachowana. Tak długo, jak jesteś subskrybentem, jest aktynwa. Niestety nie można jej wykorzystać na zakup produktów, które nie są subskrybowane. Tylko na te, które subskrybujesz.

Czy mogę mieć wiele subskrypcji jednocześnie?

Tak, oczywiście jest to możliwe. Na przykład, zamawiasz jedzenie jednemu ze swoich psów co 2 tygodnie, a drugiemu co 3 tygodnie. Należy pamiętać, że tutaj, podobnie jak w przypadku zwykłego zakupu, możemy zapewnić bezpłatną dostawę do domu dla zamówień powyżej 149,90 złotych.

Jak mogę anulować subskrypcję?

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Nie mamy żadnych zobowiązań! Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać do nas e-mail lub zadzwonić, jeśli chcesz anulować subskrypcję.

Czy można poprosić o dostarczenie do paczkomatu?

Oczywiście!

Czy możliwe jest automatyczne rozliczenie kwoty subskrypcji za pomocą PayU?

Naturalnie! Podczas zamawiania subskrypcji poprzez PayU możliwe automatyczne odliczanie ceny subskrypcji z konta w określonych odstępach czasu. Więc nie musisz się o nic martwić. Musisz tylko stać się właścicielem tego pakietu! ? A jeśli anulujesz subskrypcję, a OTP Simple Pay już potrącił pieniądze z konta, nie martw się. Zwrócimy ten koszt. Ponadto, wraz z zakończeniem subskrypcji, automatyczne potrącenia z PayU również zostaną zakończone! Troszczymy się to!

Czy za każdym razem mogę zapłacić gotówką przy odbiorze?

Oczywiście! Za każdego zamówienie możesz zapłacić kartą bądź gotówką u kuriera.

Czy mogę okresowo zamawiać paczki pod innym adresem?

Jak najbardziej! Daj nam znać z wyprzedzeniem, abyśmy mogli przygotować się do zmiany. Możesz też ustawić to samodzielnie za pośrednictwem swojego profilu na naszej stronie.

Nasze produkty, które podlegają subskrypcji

Niezależnie zweryfikowany
1065 opinii