Zaproszenie do przyjaciół i wygraj

Informacje dla każdego świadomego właściciela psa, aby radość każdego psa była pełna

Zaskocz przyjaciela 10% zniżką

Jesteś zadowolony z naszych pyszności CricksyDog? Poleć je swoim przyjaciołom, a oni otrzymają natychmiastową zniżkę 10% na swoje pierwsze zakupy z Twoim unikalnym kodem kuponu!

Nagroda za Twoje polecenie to 39 złotych kredytu na naszej stronie

Jeśli Twój przyjaciel skorzysta z Twojego polecenia i dokona u nas zakupu, na Twoje konto zostanie zaksięgowanych 39 złotych, które możesz wykorzystać już przy kolejnym zakupie. Dokładny stan swojego salda zawsze znajdziesz na swoim koncie.

Możliwość wykorzystania przy subskrypcji

Zastanawiasz się, czy kredyt otrzymany po poleceniu może być wykorzystany na Twoją subskrypcję? Tak, w 100%! Nie musisz nic robić. Jak tylko zaksięgujemy Twój kredyt, od razu zostanie on odliczony od kosztu odnowienia Twojej kolejnej subskrypcji. Wszystko dzieje się automatycznie.

Twój unikalny kod kuponu

Twój własny kod kuponu, który pozwala Twoim przyjaciołom na dodatkowe 10% zniżki, a Tobie na zdobycie 39 złotych za każdy ich zakup (widoczny tylko po zalogowaniu na swoje konto):

Zaproszenie przyjaciół przez e-mail lub na Facebooku

Możesz zaprosić przyjaciela i otrzymać kredyt, tylko wtedy gdy jeszcze nigdy nie kupował od nas i nie jest zarejestrowany.

Jeśli wpiszesz poniżej adres e-mail swojego przyjaciela, on natychmiast otrzyma od Ciebie e-mail z zaproszeniem. Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie masz u nas konta, musisz najpierw się zarejestrować. Bez konta nie moglibyśmy Ci przyznać zdobytych kredytów online.

Proszę zaloguj się do swojego konta

Musisz mieć konto, aby móc zapraszać swoich przyjaciół. W przeciwnym razie nie moglibyśmy dodać zdobytych przez Ciebie kredytów. I nie moglibyśmy również zaoferować im zniżki. Proszę zaloguj się do swojego konta lub zarejestruj się, klikając poniższy przycisk.

Zaloguj się do swojego konta lub Zarejestruj się teraz

Niezależnie zweryfikowany
1065 opinii